Změnit vzhled (šablonu) webu

Tento článek se týká původního editoru Webnode. Pokud byl váš web vytvořen v novém editoru, můžete přejít na novou nápovědu.  

Šablonu vašeho webu můžete kdykoliv změnit. Změnou šablony nedojde ke změně obsahu stránek - texty, obrázky, soubory atp. zůstanou stejné. Změní se pouze vzhled webu.

1. V editoru webu klikněte na tlačítko "Šablona webu" v horní nástrojové liště.

Změna vzhledu webu

2. Otevře se vám okno "Výběr šablony". Zvolte šablonu, která se vám líbí, a klikněte na ni.

Změna vzhledu webu

Pro osobní a firemní weby nabízíme naše nejnovější šablony vytvořené v responzivním designu, které se přizpůsobí velikosti monitoru a displeje vašeho počítače či mobilu a tabletu. Tyto šablony najdete pod položkou „Kategorie šablon“ na konci seznamu:

Responzivní šablony

3. Pokud se vám zvolená šablona líbí, klikněte na tlačítko "Použít tuto šablonu". V případě, že spokojeni nebudete, stiskněte tlačítko "Storno" a vraťte se zpět na výběr šablon.

Změna vzhledu webu

TIP: V nabídce naleznete šablony označné jako PRÉMIUM. Tyto šablony si můžete také vyzkoušet, jejich používání je však možné až po zakoupení prémiového balíčku (ceníky prémiových služeb: osobní stránky, firemní stránky, internetové obchody).

Pokud chcete jednoduše změnit pozadí webu, vyzkoušejte naše šablony Nevia nebo Breeze

Mobilní šablona
U každého webu se automaticky vytváří i verze pro mobilní zařízení (chytré telefony, tablety). Mobilní šablonu pro svůj web si můžete vybrat z nabídky, kterou si otevřete kliknutím na "Šablona webu" - "Šablona pro mobil" na horní pracovní liště.

Změna šablony pro mobil

V dalším kroku si pak můžete vybrat šablonu podle svého vkusu.

Změna mobilní šablony


Nepodařilo se vám nalézt odpověď?